گچ ساوه

گچ ساوه

منوی اصلی (2)

ارسال بار به تمام نقاط کشور

گچ ساوه

گچ از جمله مصالح است که در صنایع ساختمان سازی از اهمیت مخصوص برخوردار است و به علت ویژگی‌هایی که دارد از زمان‌های قدیم در امر ساختن مسکن مورد مصرف قرار می‌گرفت. در بسیاری از ساختمان‌های قدیمی مخصوصاً در دوران صفویه که اغلب آنها در اصفهان موجود می‌باشد گچ نقش مؤثری داشته و گچ بریها ی بسیار زیبائی از آن دوران باقی‌مانده است.

20.jpg

قدمت استفاده بشر از گچ به حدود پنج هزار سال قبل می‌رسد. دیواره‌های قبرهائی در مصر که مربوط به آن دوران است بوسیله گچ اندود شده است.

در ایران نیز استفاده از گچ به زمان اشکانیان می‌رسد و گچ بری‌های بجا مانده از آن تاریخ گواه این موضوع می‌باشد.

گچ به علت خواص خود از اولین قدم در ایجاد یک بنا که پیاده کردن حدود زمین باشد و با صطلاح برای ریختن رنگ اطراف زمین مورد نیاز بوده و همچنین تا آخرین مراحل کار که سفید کاری و نصب سنگ است باز هم گچ مورد نیاز است و حتی در نقاشی هم از گچ استفاده می‌نماید.

گروه بازرگانی ایران پخش بعنوان برترین کلینیک ساختمانی در خرید و فروش انواع مصالح فروش گچ را نیز با انواع برند در کلینیک ساختمانی خود دارد .

برای تهیه انواع سیمان ، گچ ، آهک ، یونولیت ، آجر ، پودر سنگ و ... می توانید از طریق اینترنت یعنی سفارش آنلاین مصالح مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان آن را دریافت نمایید و یا با حضور فیزیکی در کلینیک ساختمانی مصالح مورد نظرتان را سفارش دهید تا بار به درب پروژه تان ارسال شود.

جهت سفارش مصالح با ما تماس بگیرید.

مدیریت فروش

فروش داخلی : 09128404662

فروش داخلی : 09123798695

شماره دفتر: 02144274398

مطالب:

سیمان ساوه

گونی:گونی کنفی سنگر جهت مانور(رزمایش)

فروش مصالح ساختمانی در غرب تهران

0%