کلینیک ساختمانی تیراژه | فروش و تامین مصالح ساختمانی

قیمت پودر سنگ

پودر سنگ قم، پودر سنگ جوشقان، پودر سنگ ساوه

قیمت پودر سنگ کیسه‌ای


برای تهیه پودرسنگ چه بصورت فله‌ای و یا کیسه‌ای می توانید با گروه بازرگانی ایران پخش تماس بگیرید.هدف گروه بازرگانی ایران پخش اطلاع رسانی به مشتریان در زمینه قیمت روز مصالح است.

 

نوع پوکه 

قیمت پوکه

نوع بسته بندی 

سفارش انلاین

پودر سنگ قم  

 09128404662

فله ای

سفارش آنلاین

پودر سنگ ساوه 

 09128404662

کیسه ای 

سفارش آنلاین

پودر سنگ قم

 09128404662

فله ای

سفارش آنلاین

پودر سنگ ساوه

 09128404662

کیسه ای

سفارش آنلاین

پودر سنگ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پودر سنگ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پودر سنگ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آردسنگ یا پودرسنگ یا خاک سنگ به مواد پودری‌شکل و بسیار ریزی گفته می‌شود که از سنگ‌ها که بر اثر نیروی سایش یخچال‌ها بر کف یخچال به‌ وجود می‌آید.وقتی یخ و مواد متشکل از قطعات سنگی در حال حرکت است، سنگ، پاره‌سنگ، ریگ، ماسه و سیلت را بر روی یخچال ها به‌ صورت یک سوهان یا سمباده می‌کشد و قطعات سنگی داخل خود را می‌ساید، البته در این حال ابزار سایش نیز به‌نوبه خود ساییده می‌شود. این سایش متقابل باعث تولید آردسنگ می‌شود. گاهی رودهای حاصل از ذوب یخ دارای آبی کدر است و دارای رنگ خاکستری یا شیری است که این خود شاهدی از نیروی سایشی یخ و ناشی از عمل فرسایش می‌باشد. موما مبانی اولیه تولید پودر سنگ در کشور عزیزمان ایران در قم و ساوه و تهران می باشند اما کارخانجات سنگ کوبی هم در اطراف کشور وجود دارند ولی تولید پودر سنگ ایشان به اندازه مصرف شهر مبدا یا حداکثر استان مربوطه می باشد لذا کلونی تولید پودر سنگ در ایران به نوعی در شهر قم متمرکز گردیده است . مصرف پودر سنگ آهكی به جاي درصدی از سيمان در بتن از دههای پيش در جهان اغاز گردیده است و هر روز بر ميزان استفاده از پودر سنگ افزوده مي‌شود. در ايران هم به دليل وجود ضايعات نسبتاً زياد پودر سنگ آهك و منجمله در سنگ‌بري‌ها، استفاده از اين نوع پودر سنگ در ساخت بتن بسيار مثمر ثمر بوده است چون هم باعث جلوگيري از آلودگي محيط زيست مي‌شود و هم پودر سنگ باعث ارزان‌تر شدن قيمت نهائي بتن مي‌‌شود.‌ در تحقيقات جدید، تأثير ميكروسيليس و پودر سنگ آهكی بر مقاومت فشاري بتن با مقاومت بالا مورد کنکاش قرار گرفته است.

از قیمت انواع مصالح ساختمانی از جمله انواع پودرسنگ با تماس با گروه بازرگانی ایران پخش مطلع شوید و با ثبت سفارش آنلاین یک خرید راحت و سریع را امتحان نمایید.

جهت سفارش مصالح با گروه بازرگانی ایران پخش تماس بگیرید

 

فروش داخلی : 09128404662

شماره دفتر:  02144274398