سیمان نهاوند

سیمان نهاوند

منوی اصلی (2)

ارسال بار به تمام نقاط کشور

سیمان نهاوند


12.jpg

گروه بازرگانی ایران پخش فروش ویژه سیمان نهاوند را که می توان از برترین سیمان های موجود در بازار یاد کرد را در شرکت خود دارد باید این نکته را نیز یادآور بود که سیمان جزء مصالح ساختمانی می باشد که در ساخت و ساز بسیار حائز اهمیت است و در تهیه آن نیز باید دقت کافی داشته باشید تا در خریدتان دچار اشتباه نشوید.

برای خرید و فروش سیمان باید به موارد مختلفی توجه کرد که یکی از این ویژگی های مهم کارخانه تولید کننده سیمان است که در این بحث سعی می کنیم معرفی کوتاهای درباره سیمان نهاوند داشته باشیم.

کارخانه سیمان نهاوند همواره يكي از شركت هاي برتر توليد كننده و صادر كننده انواع سيمان و فرآوردهاي جانبي آن دركشور و در منطقه بوده است و ماموريت خود را توليد انواع سيمان مورد نياز مشتريان داخلي و خارجي در مقياسهاي اقتصادي تعريف نموده است فعالیت دارد .

شرکت سیمان نهاوند همواره در راستای دست یابی به محصولات با کیفیت و استاندارد تلاش داشته که نتیجه ی آن طی سال های اخیر، کسب گواهینامه ها ، تقدیرنامه ها و مجوزهای مختلف از سوی سازمان های استانداردسنجی معتبر داخلی و خارجی بوده است.

پس با توجه به این گواهینامه و تقدیرنامه های شرکت سیمان نهاوند کلینیک ساختمانی بازرگانی ایران پخش با استفاده از روابط عمومی قوی که در جذب مشتری دارد توانسته است فروش سیمان نهاوند را نیز در شرکت خود بیاورد.


خرید و فروش سیمان به صورت اینترنتی با استفاده از سفارش آنلاین

مدیریت فروش

فروش داخلی : 09128404662

فروش داخلی : 09123798695

شماره دفتر: 02144274398


مصالح ساختمانی که گروه بازرگانی ایران پخش در شرکت خود بفروش می رساند .

این گروه پخش مصالح به صورت عمده ای و خرد دارد و همچنین آماده خدمت رسانی و ارسال بار به تمام نقاط تهران و کرج می باشد.

یونولیت

آجر بهمنی

پوکه

پرلیت

گونی

خاک

شن و ماسه

قیر

تیغه

گروت

پودر سنگ

بلوک سیمانی

0%