درباره ما

کلینیک ساختمانی تیراژه

کلینیک ساختمانی تیراژه، گروهی از افراد با تجربه ای است که سالها در پروژه های عمرانی و ساختمانی، بخصوص تامین مصالح ساختمانی فعال بوده اند.

معرفی شرکت

گروه بازرگانی ایران پخش با سالها تجربه در زمینه تهیه و توزیع سیمان  از کارخانجات سیمانی و پخش آن در تهران و کرج و حومه توانسته است در این راستا موفقیت های چشمگیری بدست آورد. 

گروه بازرگانی ایران پخش با کادری توانا و مجرب می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان در استان تهران، حومه و شهرستان های مختلف می باشد .

با ما در تماس باشید فاصله ما فقط یک تماس می باشد.

بزرگترین مرکز پخش عمده سیمان در استان تهران و البرز

عاملیت ممتاز سیمان خاکستری تهران

عاملیت ممتاز سیمان خاکستری ساوه

عاملیت ممتاز سیمان خاکستری آبیک

عاملیت ممتاز سیمان خاکستری نی زار

عاملیت ممتاز سیمان خاکستری شرق مشهد

عاملیت ممتاز سیمان سفید ساوه

نماینده انحصاری پخش سیمان سفید 50 کیلویی شرق مشهد

 

گروه بازرگانی ایران پخش با کادری توانا و مجرب می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان در استان تهران، حومه و شهرستان های مختلف باشد .جهت ارائه به موقع محصولات به مشتریان خارج از ایران گروه بازرگانی ایران پخش اقدام به صادرات انواع سیمان به کشورهای آسیایی نموده است.تا ضمن گسترش پخش سیمان ایران در کشورهای خارجی با ورود ارز به کشور در اقتصاد گامی هرچند کوچک برداشته باشد.هدف ما توسعه و کمک به چرخه اقتصادی با ارائه محصولات در صادرات سیمان می باشد.بازرگانی ایران پخش خدمات قابل ارائه و سهم مهمی در توسعه و رشد صادرات سیمان دارد و نیز کلیه شرکتهای تولید کننده سیمان کشور از خدمات این شرکت در جهت تسهیل جریان صادرات خود می برند.

0%